środa, 12 września 2012

A jakie jest Twoje hobby? / What's your hobby?

Chyba wszyscy już wiedzą, że robię biżuterię i zbieram ostrzółki. Oprócz tego uwielbiam wszelkie arts&crafts, a zwłaszcza prace wielkoformatowe. Z braku czasu zazwyczaj maluję lub rysuję do pracy, ale ostatnio zajmują mnie drzewa genealogiczne, które uważam za najczystszą formę wielkiego formatu, co tu dużo mówić, drzewa można rozbudowywać w nieskończoność.

//I think that everyone knows that I make jewellery and collect pencil sharpeners, but I also love all kinds of arts&crafts, especially large format art. I do not have time for it so I only do such stuff for work, but lately I've been busy working on family trees, the ultimate large format. 
Żeby lepiej się pracowało, słucham Lindsey. Tak naprawdę jej muzyka nie do końca do mnie przemawia, ale jeśli połączyć ją z obrazem, co tu dużo mówić, jej wideoklipy są fenomenalne. 

//While I'm working, I like to listen to Lindsey. I don't really love her music, but combined with the images, well, it's stunning! 


3 komentarzy. Miłego dnia!:

Anonimowy pisze...

co to jest ostrzółka...? Aż w google wpisałam...

Monika Davidovicz pisze...

Moją pasją jest fotografia i na szczęście co raz cześciej mogę się w tej dziedzinie realizować w ramach pracy :)

Fermina pisze...

Anonimowy: To google na pewno pokazało Ci coś takiego:

Temperówka, w zależności od regionu Polski i środowiska, posiada różne nazwy potoczne, np. temperaczka, temperka, ostrzka, ostrzynka, ostrzałka, ostrzółka, ostrzatka, ostrzytko, ostrzówka, naostrzka, naostrzyk, podstrugiwaczka, strugawka, strugałka, strużynka, strugaczka, zacinaczka (małopolskie), zastrugaczka, zastrugiwaczka czy zastróżka.

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply