niedziela, 3 czerwca 2012

Poszukiwanie skarbów / Treasure hunt

Jeszcze zanim zostałam szafiarką (czy nadal można tak o sobie powiedzieć? Przecież to taka polska nazwa...), byłam biżuteryjką. W związku z tym mam w domu tony biżuterii. Naszyjniki, kolczyki, bransoletki, skończone, zaczęte, niedokończone, porzucone, do dokończenia, do przerobienia... Jest tego bez liku. Problem polega na tym, że nie potrafię biżuterii przechowywać. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Inspiracje z internetu, ładne i kuszące, wyglądają na zastraszająco mało pojemne.

Before I started takin pictures of my clothes and blogging about it, I had become a non-professional jewellery maker. Therefore I have bazillion of jewellery pieces. There are necklaces, earring, bracelets. Finished, unfinished, ready or not so ready to wear, those that need partial or complete remodelling, abandoned and waiting for their time... The problem is how to store them all. I've seen pictures of jewellery boxes, but they are usually terribly small. Have you got any great ideas?
A time for everything suggests something blue

. Stella Vaughan  pinned something white:

3 komentarzy. Miłego dnia!:

bedroom ideas for young women pisze...

Hi there,
Heck of a cool idea here! I appreciate the work done by the website attendants to make this post happen.

Dorot pisze...

Na naszyjniki/wisiorki mam sposób - w domu rodzinnym do listewki na ścianie wpinam pinezki i na to wieszam, a w mieszkaniu studenckim wbiłam 3 gwoździe, na to łańcuch z castoramy i na haczykach na tym łańcuchu wszystko pozawieszałam :) Tylko te ze srebra leżą w woreczkach w pudełku :)

Sandy pisze...

Jeżeli chodzi o różnego rodzaju wisiorki, możesz po prostu kupić jakiś zwykły mały wieszaczek do ubrań na ścianę, całkiem ładnie to wygląda i możesz całkiem sporo tam powiesić :) Przynajmniej biżuteria nie plącze się tak jak to bywa w szufladach ;)

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply