niedziela, 8 kwietnia 2012

Paznokcie! / Nails!

Od czasu do czasu dopada mnie pazokciowe szaleństwo. Kupuję wtedy lakiery w ilościach hurtowych i co chwila zmieniam kolor lub wzór. Tęsknię trochę za czasem, gdy białe końcówki były wszystkim czego potrzebowałam do szczęścia. Teraz nie mogę się zdecydować co lubię najbardziej: brokat, pastele czy naklejki z szalonymi wzorkami. Jak wy malujecie pazokcie?

Dzisiaj w roli głównej naklejki Essence w zwierzęcy wzór. W kolejce czeka słoneczny żółty lakier Essence i błyszcząca czerń (w planach połączona ze złotym brokatem).

Sometimes I get obsessed with nail polishes and buy tons of different colours and change it every day or so. I wish I could go back to French mani. Now it's a dillema: glitter, pastels or stickers? What's your nail polish today?

I'm wearing Essence stickers, but there's a yellow Essence waiting and a sparkly black (to be worn with a golden glitter).


Naklejki Essence - szczegóły
Nakładanie: Bardzo łatwe. Szybko przyklejają się do paznokci, z łatwością dają się spiłować do odpowiedniego kształtu.
Bazy: Niezbędna jest warstwa lakieru pod naklejką, żeby nie zniszczyć paznokci i warstwa nawierzchniowa, żeby przedłużyć ich trwałość.
Efekt: Naklejki wytrzymały 4 dni intensywnego użytkowania, spisały się bardzo dobrze. Końcówki zaczęły się nieco ścierać i odklejać, ale dodatkowa warstwa lakieru załatwiła sprawę, a ponieważ wzór był dość duży, w ogóle nie było widać niedoskonałości.
Czy użyję ponownie? Tak! Naklejki są rewelacyjne!

Essence stickers - details:
Application: Very easy. They are super sticky and can be easily shaped with a nail file.
Coats: Don't forget to apply a base coat to protect your nails and a top coat to extend the durability of your manicure.
Effect: The stickers lasted for four days and they were not treated nicely. The stickers began to peel off at some poit but another layer of top coat solved the problem and they looked cool till the end of their days.
Will I use them again? Yes! They're awesome!


2 komentarzy. Miłego dnia!:

PatrisyaStyle pisze...

Ja kiedy nie idę do praco to codziennie zmieniam kolor lakieru, dzisiaj np. mam miętowe, ale zawsze powracam do klasycznej czerweni i frenczu, mam to szczęście, że mam bardzo białe naturalne końcówki więc w moim przypadku frencz to tylko wymalowanie paznokci na mleczno różowy kolor:)
Bardzo ładnie wygladaja te naklejki, długo się trzymają? ostatnio też używam lakierów z essence, maja bardzo mocne kolory i dobrze kryją :)

el_martina pisze...

pazurki wygladaja idealnie!

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply