wtorek, 13 grudnia 2011

Jac5. Pomysł na prezent praktyczny - dla niego / A useful gift - for him

Prezenty zawsze kupuję wcześniej. Chodzę, szukam, rozglądam się. Nie ważne jaki jest miesiąc, jeśli znajdę coś fantastycznego, kupuję, chowam i czekam do świąt. Ale nie zawsze jest to możliwe. Co można kupić tuż przed świętami i mieć pewność, że będzie to udany prezent? Oczywiście, że coś praktycznego! Skarpetki, bokserki, kalendarz, podkładkę pod myszkę komputerową... Ładne praktyczne prezenty są nierzadko lepszym rozwiązaniem niż przekombinowane gadżety.

I usually buy Christmas presents long before Christmas. I go window shopping, look around, try and once I find something I buy it and hide it. But it's not always possible. What to do if's almost Christmas and we still haven't bought a thing? Well of course there's a solution! A useful, but beautiful present which might be better than a sophisticated gadget. Boxers, socks, a calendar...


Reklama / Advertisement

A jeśli bokserki to w Jac5. Jeszcze kilka tygodni temu nie miałam pojęcia o ich sklepie, ale okazuje się, że mają świetne wzory (i nazwy) nie tylko bielizny, ale też T-shirtów i ... opakowań na telefony. :) Ich bielizna nie jest nachalna (ileż można eksploatować nos Myszki Miki w newralgicznym miejscu?), ale ma w sobie to coś.

Talking about underwear... Have you tried Jac5? It's a cool store with underwear, accessories and T-shirts that are not too fancy, but are definetely awesome.

Idealne na wielkie wyjścia.../Perfect for important events...

...doskonałe na wakacjach... / ... wonderful if you're on holidays...

Jac5 wie jak wygląda dobrze zrobiona bielizna / Jac5 knows it all about good underwear

Reklama / Advertisement

2 komentarzy. Miłego dnia!:

fotograf pisze...

świetny pomysł :)

Anonimowy pisze...

pięknie:)

zapraszam na rozdanie do wygrania 100zł
www.styliowo.blogspot.com

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply