piątek, 15 stycznia 2010

87. Vampire Victoria's fur is what I want

Futrzaną kamizelkę kupiłam dawno temu, jeszcze zanim o futrach zrobiło się głośno. Jest ciepła, ale tak po prawdzie nie wiem do czego ją ubrać. Dzisiaj była niezbędna - wiedziałam, że będę mieć zajęcia w ciepłych i zimnych salach, więc potrzebowałam szybkiego ocieplacza. Ale poza tym nie wiem. Niby fajny ciuch, ale okazuje się problematyczny.
Wiem za to, że gdybym znalazła futro takie jakie miała w Zmierzchu wampirzyca Victoria, nosiłabym je bez wahania. Co prawda przypomina to coś bardziej skórę niż jakiś konkretny ciuch, ale cała ta 'dzika' stylizacja mi się podoba. Do tego jeszcze jakieś frędzle na rękach. Nie wiem gdzie, ale bym to nosiła.

My fake fur vest I bought quite a long time ago, before this whole fake fur fever. It's really warm, but to be honest I do not know how to wear it. Today it was necessary - I had classes in hot and cold so I needed some kind of a warming outfit. But beside that, I do not know. It seems to a great piece of clothing, but turns out to be problematic.
I know, however, that I would wear vampire Victoria's fur. Well, it looks more like a piece of fur&leather, but I like this whole 'wild' style. Plus some tassels or something. Don't know where, but I'd def wear it.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Z powodu braku światła, zdjęcie jest wampirycznie zamglone. Lub cokolwiek innego.
Due to lack of light, the picture is vampirically fogged. Or something.

9 komentarzy. Miłego dnia!:

Fermina pisze...

ciekawa kamizelka, ale faktycznie ciężko ją z czymś połączyć - może z czarną bluzką i czarnymi spodniami a kamizelka jako jeden duży dodatek? Samej mi ciężko powiedzieć, bo też mam problemy z kamizelkami ;)

Mała Gosia pisze...

fajna :) moim zdaniem ma dużo zastosowań :)

gosia pisze...

również uważam ,że ma potencjał,wiele możliwości,,,,fajna jest :))
moja jest jeszcze gdzieś w ciucholandzie i kiedyś ją znajdę :)

bohomazy pisze...

Myślałam, że ta Victoria jest ładniejsza w filmie.

Sanna's Land of Illusion pisze...

kamizelki są świetne! Na pewno będziesz zadowolona ze swojej :)

Gia Illusion pisze...

Ona w całości jest dzika tym bardziej potęguje to efekt.

Cecilie & Tilia. pisze...

awsomeeeeeeeee! check out my blog www.redllips.blogspot.com i thin u are gonna love it!

agacior89 pisze...

hmm moim zdaniem nawet futro tej panienki z pierwszego zdjęcia byłoby dosyć problematyczne. Aczkolwiek jest ciekawe, inne niż te wszystkie, które teraz się widuje.
A Twoje jest naprawdę fajne! Odważ się, spróbuj może jakieś ostrzejsze klimaty- czarne obcisłe spodnie, czarna bluzka. W tym co tutaj masz traci trochę klimat, choć pasek dobrałaś do niego idealnie! (czy taki już był?)

agacior89 pisze...

kurczę, im dłuzej patrzę na Twoją kamizelkę, tym bardziej mi się podoba.
zaszalej ze skórzanymi rurkami (albo jakimikolwiek- byle rurkami do tej kamizelki!) i czarną bluzką, będziesz wyglądać szałowo, mówię Ci :)

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply