poniedziałek, 4 stycznia 2010

83. Showtime!

Jestem serialowym nałogowcem, naprawdę. Wszystko zaczęło się kiedy na TVP1 leciało JAG (od tamtego czasu lubię F16 i lotniskowce), a potem to już poszło z górki. Rajem okazała się stacja Showtime. Chociaż ich produkcje bywają kontrowersyjne - kto by pomyślał, że serial o Dexterze, seryjnym mordercy pracującym na codzień dla policji czy wdowie sprzedającej trawkę stanie się hitem - wpadają w oko. I można spokojnie obejrzeć jeden odcinek przy kolacji, oszczędzając mnóstwo minut, w przeciwieństwie do dwugodzinnych filmów, które są fajne, ale czasochłonne.

Weeds i Dextera lubię za coś jeszcze - akcja toczy się tam, gdzie świeci słońce, wszyscy noszą krótkie spodenki, krótkie spódniczki i klapki. Ze względu na śnieg za oknem, moje lato skończyło się dzisiaj na kwiatowym naszyjniku. Ale lepsze to niż nic.

I'm addicted to TV series. It all have started when I watched JAG for the first time. Since then I admire F16 and aircraft carriers. Then I have discovered Showtime, the paradise. Their series are controversial - Dexter, the serial killer working for Miami Metro or Nancy Botwin, the widow dealing pot - but also very popular. And so convenient, you watch one episode while eating dinner and save some time, unlike when you watch movies, cute but rather long.

I like Weeds and Dexter for one more thing - it all takes place where the sun shines. Because of the snow outside, my summer today is only on my necklace, but still.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Golf / turtle neck - Reserved
Marynarka / Jacket - Ralph Lauren
Naszyjnik / Necklace - H&M Kids
Torba / Bag - Reserved

Ciao!

9 komentarzy. Miłego dnia!:

Anonimowy pisze...

Bardzo podoba mi sise ten zestaw :)
A ta marynarka, ach, ach, ach ;)

pozdr,
Erill

mamavizualka pisze...

bdb wyglądasz:-)

robaczek pisze...

piękny naszyjnik i generalnie fajny zestaw.

SzafaN pisze...

Podoba mi się zestaw, naszyjnik (jak dawno kupiony?), w ogóle podobają mi się te zdjęcia - widzę dużą różnicę jakościową :)

lavender summer pisze...

Fajna marynarka i naszyjnik :)

Biurowa pisze...

Bardzo mi się podobają białe marynarki w połączeniu z dżinsami. Latem na pewno to przećwiczę. Naszyjnik super, marynara też...

Szafa Madziary pisze...

ładne zdjęcia;)

Aleksandra Maria Carmen pisze...

fajny zestaw :))

visit me :
www.fairylady-style.blogspot.com

Sanna's Land of Illusion pisze...

Jak widzę te kwiatowe naszyjniki to mnie skręca z zazdrości, jakoś nie mogę znaleźć u siebie... Świetnie wygląda :) I cudna marynara :)

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply