czwartek, 17 września 2009

45. Talking, Laughing, Loving, Breathing, Fighting, Fucking and one wheelbarrow

Złożyłam dzisiaj pierwszą w życiu taczkę. Co prawda taką 'lekką' z castoramy, ale skręcenie wszystkich 7 śrub i to w zasadzie jednocześnie, żeby się toto trzymało wymagało i siły i sprytu. Po kilkunastu próbach - wywrotka taczki, wywrotka moja, taczka na plecach, ja na plecach, taczka na boku, ja na boku - udało się. Taczka cała i zdrowa czeka na pierwsze zadanie.
Najlepsze jest to, że składanie tejże sprawiło mi taką frajdę, że aż byłam sama zaskoczona. Okej lubię prace ręczne, wszelkie biżuterie, kartki, szycie, rysowanie, ale nie przypuszczałam, że siedzi we mnie domowy majsterkowicz/mechanik/ ktoś kto używa śrubokręta, klucza, kombinerek jakby się z nimi urodził ;) Bardzo fajne uczucie, że potrafię coś więcej niż wbić gwóźdź.
Może to wszystko spowodowała moja absolutna fascynacja L word i jeszcze większy amok na widok ichniej Shane, która wygląda na typ śrubokrętowo-kombinerkowo-kluczowy. Teraz jestem prawie taka fajna jak ona, może nawet lepsza, w żadnym widzianym przeze mnie dotychczas odcinku Shane nie miała taczki, a ja już mam ;)

PS. Dzisiaj w kadr ciągle pakował się mój królik, dlatego po odrębnej sesji przedstawiam Franceskę vel Franię:

Today I made my first wheelbarrow. It wasn't easy, we kept falling one into another and losing control over our human and metal bodies but it's done. The best part is that this 'job' was a great fun to me, something I wouldn't expect. But that's maybe because I am still so obsessed with The L word and its Shane, a girl who looks to like the one who could make her own wheelbarrow. Although I have one and in no episode I have seen her with hers. So I might be better ;)

PS. Today my bunny kept running into my photos so I took her some pictures and let me introduce Francesca:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Dźinsy / Jeans - Big Star
T-shirt - SH
Zegarek / Watch - prezent od mojego taty / a gift from my dad
Biżuteria / Jewellery - handmade
Pasek / Belt - Zara

PS2 - nowe legginsy z Vero Mody zmieniły właścicielkę i dlatego niestety ich nie pokażę. Ale może namówię koleżankę na kilka zdjęć w nich ;)

Ciao!

3 komentarzy. Miłego dnia!:

Anonimowy pisze...

ale słodziak! ;-))

Biurowa pisze...

Śliczny króliczek <3

Niviarsiaq pisze...

ok, this is officially my favorite outfit of yours!!! Seriously! I love the trousers which go perfectly with that mickey shirt and yoru accesorizing just finishes it wonderfully! seriously, I know it's casual but I really adore this outfit! I'd wear it!!! <3

Prześlij komentarz

Będzie mi miło jeśli podzielisz się swoją opinią, pamiętaj jednak, żeby się podpisać, będę wtedy mogła odpowiedzieć.

I would really enjoy it if you share your opinion, just remember to sign it, so I could reply